گام دوم

شمارش معکوس برای آخرین مهلت ثبت نام

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

قوانین مسابقه

کلیه شرکت کنندگان در مسابقه باید با پوشش اسلامی و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران حضور یابند.

  1. شرکت کنندگان در مسابقه باید تمامی وسایل و تجهیزات مورد نیاز طراحی (مداد، کاغذ، رنگ و…)، برش (قیچی،…)، الگو (خط کش، کاغذ الگو،سوزن و…) و دوخت (پارچه، نخ دوخت، خرج کار و….) را به همراه داشته باشند. تنها چرخ خیاطی، میز برش و مانکن در محل برگزاری مسابقه تامین شده است.

  2. هزینه ی ثبت نام به ازای هر تیم مبلغ ۴۵۰/۰۰۰ تومان می‌باشد.

  3. شرکت کنندگان از زمان اعلام نتایج پذیرش نهایی تا روز مسابقه فرصت دارند که طرح مورد نظر خود را در دو روز با موضوع لباس اجتماع و مشاغل طراحی نمایند و در زمان مسابقه طرح مورد نظر خود مجددا کشیده و مراحل بعدی را انجام می دهند.

  4. شرکت کنندگان به هیچ عنوان طرح از پیش طراحی شده را نباید به همراه داشته باشند و کلیه مراحل طراحی، الگو، برش و دوخت باید در محل مسابقه صورت پذیرد. تخلف در این مورد منجر به حذف شرکت کننده خواهد شد.

  5. دومین دوره مسابقه مدآفرین به صورت تیمی برگزار می گردد؛ تیم‌ها دو یا سه نفره بوده و کلیه مراحل طراحی، برش، الگوسازی و دوخت توسط یک تیم انجام و هر تیم با نام خاص خود شناخته می شود و مسئولیت تیم نیز به عهده یکی از نفرات خواهد بود.

  6. مسابقه طی دو روز برگزار می شود و در هر روز یک لباس کامل دوخته شده و مورد ارزیابی قرار می گیرد و نتایج کلی مسابقه در پایان روز دوم در مراسم اختتامیه اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است شرکت کنندگان باید در هر دو روز مسابقه حضور داشته باشند.

  7. به تیم های اول تا سوم نیز جوایز نفیس به همراه لوح مسابقات و گواهینامه معتبر اعطا خواهد شد.

  8. سایر شرکت کنندگان نیز گواهی حضور و لوح تیمی دریافت خواهند نمود.

  9. داوری آثار توسط داوران بنیاد ملی مد و لباس انجام می پذیرد و آثار بدیع و یا شایسته کد شیما نیز مشخص خواهند شد.

  10. کلیه حقوق مادی و معنوی طرح ها و نمونه کارهای ارایه شده متعلق به شرکت طراحان تک پوش راییکا بوده و هیچگونه ادعایی در خصوص مالکیت طرحها قابل پذیرش نمی باشد.

 

جوایز مسابقه

نفر اول: لوح تقدیر بهمراه تندیس جشنواره و یک سکه تمام بهار آزادی
نفر دوم: : لوح تقدیر و نیم سکه بهار آزادی
نفر سوم: : لوح تقدیر و ربع سکه بهارآزادی

 

هیئت داوران مسابقه

حمزه نوروزی

زینب آقایی

سجاد فتح اللهی

عباس ابراهیمی