برگزاری جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه

شرکت تعاونی در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۲۵ آگهی دعوت مجمع عمومی سالیانه نوبت اول را در روزنامه های کثیرالانتشار و از طریق تمامی کانال های ارتباطی ، با دستور جلسه ذیل آگهی تمود:

۱- استماع گزارش هیئت مدیره و بازرسی (حسابرسی مستقل)

۲- رسیدگی و اتخاذ در خصوصی صورت مالی سال ۱۳۹۵ تقسیم سود و تعیین پاداش هیئت مدیره و مدیرعامل و کارکنان و بودجه سال جاری

۳- تعیین خط مشی و برنامه آتی شرکت

۴- انتخاب بازرسی

بر غم اطلاع رسانی های صورت گرفته، لیکن بواسطه فراوانی تعداد و پراکندگی گسترده سهامداران عزیز این شرکت تعاونی در پهنه میهن اسلامیمان ، تعداد حاضرین برای انعقاد جلسه در تاریخ ۱۳۹۶/۵/۲۵ به حد نصاب مقرر و قانونی نرسید . اما به دعوت مدیرعامل شرکت جلسه با پرسش و پاسخی صمیمانه به مدت بیش از دو ساعت ادامه یافت و در ابتدا مدیرعامل ضمن بیان اهم فعالیت ها و موفقیت ها، ارتباط گسترده تر سهامداران با شرکت را خواستار شدند و همفکری و مساعدت بیش از پیش ایشان در اداره شرکت را درخواست کردند و در ادامه قواعد حاکم بر شرکت های تعاونی را متذکر و تبیین نمودند و به همین واسطه پاسخ برخی سؤالات و پرسش ها در سایه شفاف شدن قوانین تعاونی ها و سایر توضیحات لازم، مشخص و سبب مفاهمه بیشتری گردید.

شایان ذکر است که نماینده حسابرسی قانونی شرکت هم در جلسه مجمع عمومی شرف حضور داشتند و به پیشنهاد مدیرعامل گزارشی از صورت سود و زیان تعاونی را صرفا” برای اطلاع حضار ارائه کردند که با استقبال سهامداران تیز مواجه شد.

ان شاالله زمان برگزاری جلسه بعدی از طرق قانونی و در دامنه ای وسیع به اطلاع سهامداران عزیز خواهد رسید. به امید دیدار

روابط عمومی شرکت تعاونی حامیان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایرانیان

  • ‌دسته‌بندی‌ها: اخبار
  • برچسب ها:

2 دیدگاه

  • با سلام .متاسفانه به نظر میرسد، به دلیل عدم اطلاع رسانی صحیح و انتقال اخبار به سهامداران از طرف شرکت ، برگزاری جلسات مجمع عمومی طی چند مرحله فراخوان، بصورت صوری و تنها با هدف رفع تکالیف قانونی برگزار می گردد. لذا با توجه به فرمایشات مدیرعامل محترم در جلسه پیشین دعوت مجمع از سهامداران، پیشنهاد میگردد: ۱- به دلیل تعدد آگهی های دعوت از طرف کلیه شرکتها در روزنامه های کثیرالانتشار و عدم استقبال عمومی طی سالهای اخیر از مطبوعات به دلیل توسعه شبکه های اجتماعی ، اطلاع رسانی و دعوت از سهامداران از طریق SMS یا عضویت در این شبکه ها و کانالهای مجازی صورت پذیرد. ۲- متاسفانه طی چند سال اخیر نیز هیچگونه منافعی از محل سودقابل تقسیم، بین سهامداران تقسیم نگردیده است که مقتضی است در اینخصوص نیز میزان سود یا زیان انباشته شرکت و یا سود تقسیم شده سنواتی بین سهامداران ( البته به ما ندادند) را اطلاع رسانی فرمایید.
    • نویسنده
      با سلام اطلاع‌رسانی برگزاری مجمع به طرق زیر انجام شده است: ۱- درج اگهی در روزنامه ۲- درج ۵ نوبت اگهی در سیستم پیلم رسان سازمان و شبکه اتوماسیون اداری در مرحله اول و دو نوبت در مرحله دوم ۳- درج ور کانال اطلاع رسانی تلگرام شرکت (لینک کانال در سایت رسمی شرکت درج شده است) ۴- درج در سایت رسمی شرکت از سهامداران انتظار می‌رود جهت کسب اطلاع از فعالیت هاس شرکت به سایت شرکت مراجعه داشته باشند) در خصوص سوال دوم : با توجه به حجم و سطح اطلاع‌رسانی هیچ نیتی بر برگزاری سوری مجمع نبوده است. مجمع در ساعت و روز مقرر در محل اعلام شده تشکیل و روند برگزاری بصورت قانونی با انتخاب هیات رییسه من جمله اقایان اله بداشتی مدیر کل امور مجامع سازمان و تنی چند از دوستان ادامه یافت. عدم تقسیم سود سالیانه نیز بر اساس تصمیم حاضرین صورت گرفته است. قابل ذکر است شرکت در سال ۹۵ سود قابل قبولی کسب کرده است.