معرفی هیات مدیره جدید تا سال ۱۴۰۱

انتخابات شرکت حامیان برگزار شد
معرفی هیات مدیره جدید تا سال ۱۴۰۱

مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم شرکت تعاونی حامیان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایرانیان با حضور سهامداران برگزار و طی آن اعضای هیات مدیره جدید برای سه سال آینده انتخاب شدند.

در این جلسه پس از انتخاب هیات رئیسه توسط حاضران و قرائت گزارش بازرس توسط نماینده موسسه حسابرسی، امیرمهدی طاهری فر، مدیرعامل شرکت شرحی درباره عملکرد شرکت تعاونی حامیان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایرانیان در سال گذشته اعلام کرد و برنامه ها و بودجه سال جاری و همچنین برنامه های بلند مدت و چشم انداز شرکت را تشریح کرد. بعد از تصویب صورت های مالی و برنامه و بودجه شرکت توسط اکثریت قاطع حاضرین در ادامه فریده سیاوشی، نماینده سهامداران که سال گذشته از طرف اعضا برای بررسی شفافیت عملکرد شرکت تعاونی حامیان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایرانیان انتخاب شده بود با بیان اینکه هیچ ابهامی در عملکرد این شرکت وجود ندارد بیان کرد، نباید صندوق وام را که زیر نظر اداره کل رفاه فعالیت میکند و تنها اجرای آن با شرکت حامیان است با این شرکت اشتباه گرفت.
همچنین هیچیک از سهامداران حاضر در جلسه با تقسیم سود شرکت بین اعضا موافقت نکردند و قرار شد سود حاصل برای اجرای طرح توسعه شرکت صرف شود.
اما در بین نامزدهای متقاضی تصدی سمت هیئت مدیره به ترتیب آقایان امیرمهدی طاهری فر با ۱۳۰ رای، حامد طاهرنژاد با ۹۴ رای، علیرضا محمودی آشتیانی با ۲۸ رای و حسینعلی تقی تهرانی با ۱۵ رای به ترتیب نفرات اول تا چهارم شدند که سه نفر اول به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و نفر چهارم بعنوان عضو علی البدل انتخاب شدند. همینطور در رقابت برای تصدی سمت بازرس شرکت نیز موسسه حسابرسی قواعد با ۶۳ رای بر موسسه حسابرسی ترازنما با ۵ رای پیروز شد.
شرکت تعاونی حامیان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایرانیان در سال ۱۳۸۷ تشکیل شد و هدف از آن توسعه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و حمایت از بخش خصوصی است.
لینک خبر: http://www.chtn.ir/news/ID/144493/مجمع-عمومی-عادی-سالیانه-شرکت-تعاونی-حامیان-میراثفرهنگی-برگزار-شد

  • ‌دسته‌بندی‌ها: اخبار
  • برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است